Keszthelyi 2 fős luxusapartman (5 csillagos) 2010 október 23-október 30-ig kiadó (7 éjszaka).
Az apartman Keszthely belvárosában az ABBÁZIA CLUB hotelban,
földszinten csendes helyen van. 2 személy részére:
kb. 28 m2, nappali / hálószoba étkezővel, konyhasarok, zuhanyzó/ WC.
Gyógyfűrdő autóval 10 perc (Hévíz). Ár 28.000,- Ft.
Bauer Ferenc 30-2486875
Fizetésre november 7.-ig van lehetőség.
http://www.abbaziagroup.com
Keszthelyi 2 fős luxusapartman (5 csillagos) 2010 október 23-október 30-ig kiadó (7 éjszaka).
Az apartman Keszthely belvárosában az ABBÁZIA CLUB hotelban,
földszinten csendes helyen van. 2 személy részére:
kb. 28 m2, nappali / hálószoba étkezővel, konyhasarok, zuhanyzó/ WC.
Gyógyfűrdő autóval 10 perc (Hévíz). Ár 28.000,- Ft.
Bauer Ferenc 30-2486875
Fizetésre november 7.-ig van lehetőség.
http://www.abbaziagroup.com
Szép jó estét mindenkinek!
A kezdetektől olvasom ez a kiemelt Optibox HD-t pontot. Gyakorlatilag nem történik semmi. Miért kiemelt a fórumnak ez a része. Mindenki csak kérdez és találgat, ennyire jó ez a beltéri?
Tökéletesen működik, csak telepítésnél (TV) finnországot kell választani Csatorna váltás után a hangot újra be kell állítani de ez nem zavaró. SetTop box 8 hónapja pihen a szekrényben csak a havi 1500 pénz veszik le rólam. Nincs plusz egy távirányító, nics még egy plusz fogyasztó. Ki fogom mérni a hozzá adott (szar)vas fogyasztását, mert ez igen erőssen melegedett, nagyon gagyi havi 1500-ért.
És ebbe a modulba illik a t-kábel kártyája is (fél éve megy is vele a full HD, koszlott t-kábel dekoder havi 1.500,- HUF-ért pihen a szekrény alján mivel kötelező előfizetni rá (mindent az előfizetőért)), két modulos tv kell hozzá!
Pedig nagyon szerettem volna a november 11.-én megrendelt HD minicsomagomat Karácsonykor nézni. A HD-s beltériért talán bementem volna. Ez van ez a Posta mai nevén Magyar Telekom.
Üdv Mindenkinek!
Tud valaki valami nagy hibáról a T-home szg rendszerében. Lassan egy hete nem tudják berögzíteni a rendelésemet. XXI. századi szinvonaluk van, vagy csak a fogyasztó (fizető) nem számít. Amin az elmúlt négy hónap alatt keresztül mentem az nem semmi volt. Nem tudom miért vagyok még náluk, de az ügyfélszolgálat az a hülyék gyülekezete. pl. kérem szíves türelmét majd 47 perc után felvette valaki aki "nem ide tartozik még 17 perc majd bontott. Ügyfélszolgálat két perc múlva hívott "hogy van megelégedve" mondta egy automata,anyád mondtam és letettem. Valami nagy gáz van náluk,
Érdekes, hogy én nem tapasztalom ezeket a problémákat, pedig az elsők között bekötötték nekem. Hundai I+ Humax I. Talán szerencsém van az 1,4 m-es tükörrel amit persze tudok forgatni is ezzel a két "szar" beltérivel. immár három éve (sg-2100). Voltam UPC-s Matávkábeles. A magyar fizetésekhez ez a Digi tökéletesen passzol, persze ahhoz a sok szar műsorhoz is amit ezek adnak, tele reklámmal és idióta műsorokkal.
Alcor DTV-1000-el kisérletezek, de eddig semmi eredmény. Ha holnap nem esik felteszek egy strong erősítős antennát a tetőre. Igaz nem tudom,hogy hogy dugom össze, mert a strong F csatlakozója nem megy bele ebbe a kis ketyerébe. Jelenleg itt a Mozaik utcánál zéró minden, kivéve a DVB-H.
Kedves noel73! Szerintem a Digi az árának megfelelő minőségben kódol, akinek ez nem felel meg természetesen másikat választ. Voltam már upc-os tkábeles lehúzós társaságnál, de ilyen áron ilyen minőségben ezt a kínálatot sehol nem találtam. Nálam 1,4m-es antennával esős időben is jó a kép minőségem. A paprika néha ugrik egy kicsit na és a trabant meg szennyezte a környezetet mégsem cseréltük le opelra.
Szerintem ne dühöngj, hanem térj át egy jobb szolgáltatóra. Üdv