Most mondták a "kollégák" hogy ismét jöttök Nyíregyre már alig várom, hogy ismét lássalak titeket, főleg Pákót . Olvastam hogy a tükör módszerről is akartok bemutatót tartani...szuppiii
_________________________
Üdv.: Mesi, Törpe és Csí
Kisherceg Állatmentő Egyesület
30/5799490
www.kisherceg.net
[email protected]
nagyon nincs mit. 1 fejről készített fotóról még nem derül ki miden esetben minden, de ahol a test is látható az már elég árulkodó volt.
remélem meglesz a kutyi!
a 4. képből már látom, h nem ugyanaz a kutyus. amiről én beszélek annak a hasán is van fehér rendesen, és a lábán se csak kicsi cipők vannak. sajnos a kor, a szín (fekete-fehér), és az, h nemrégen látom csak véletlen egybeesés, de a 4. kép alapján kb 100% biztos, h nem ugyanaz.
jobban megnézem ha legközelebb látom, de a 4. kép elég meggyőzően mond ellent az esélyre, h ugyanarról lenne szó.
Köszönöm segítséged. Apika keresi!
Bocsi ha már volt.
ELVESZETT!!!500 SZÁZ EZER FT A MEGTALÁLÓNAK!2 hónapja Isaszegről ellptak egy fekete mellénél fehér 8 hónapos kan Staffordshire Terrier kuyát.ha bárki tud róla kérem hívjon!06-20-981-981-8
http://www.netboard.hu/kepek/posts/10809398.pic
csak hogy értsétek:
Lora,Gipi nevelőanyja,Zeusz mostoha anyósa. Zeusz és Gipsy pedig egy bimbódzó kapcsolatban élnek.
a fentiek tudatában kérem megérteni hogy miért nincs Lorci -Zeu közös kép...
miskolcon látok mostanába 1 fekete staffit fehér foltokkal. nem mondom, h ő az, de nem túl régen látom azzal aki sétáltatja. füle nincs vágva, kb 9-10 hónapos kutya lehet (és nem ennek megfelelő idejelátom). ha a kor stimmel akkor több kép, esetleg jobb minőségben, vlmi ismertetőjegy alapján megnézném jobban.
színesfémkereskedőknél van ... szóval elég ritkán látni, és nem is lesz egyszerű jobban szemügyre venni. esetleg ha látom és van nálam fényképező akkor vlh elkapom pár fotóra.
Apika keresi!
Bocsi ha már volt.
ELVESZETT!!!500 SZÁZ EZER FT A MEGTALÁLÓNAK!2 hónapja Isaszegről ellptak egy fekete mellénél fehér 8 hónapos kan Staffordshire Terrier kuyát.ha bárki tud róla kérem hívjon!06-20-981-981-8
http://www.netboard.hu/kepek/posts/10809398.pic