Öülök, hogy jó helyere került a kutyus, remélem a találkozóra kijönnek.
Csoka!
A malacka gyönyörű!
A hétvégém a lovak jegyében telt, meg a legújabb ovis vírus leküzdésével.
Onyx bébiknek kinyílt a fülük, és a szemük, úgyhogy most már nincs zajongás, mert mindenre reagálnak.
Úgylátszik ma megismétlődik a szombati időjárás, úgyhogy aki teheti menjen ki a levegőre.
Tegnap kitaláltunk egy körülbelüli időpontot a tavaszi találkozót illetően, de én nagyon szeretnék egy hosszú hétvégét is szervezni kora nyárra. Elhelyezés kis faházakban, napközben foglalkozások, agilyti ,engedelmességi, csapatversenyek, tábortűz, stb.
Banya segítségét köszönjük ezügyben a tavaszi talin már többet tudunk majd mondani.
(időpont, árak, stb.)
Lassan elkezdődik őrült szervezési lázunk és munkánk, így szívesen veszük a negatív és a pozitív kritikákat, ötleteket a találkozóval kapcsolatban. Mi is a hibáinkból tanulunk, mindenkinek más tűnik fel ,mást hiányol egy ilyen összejövetelen.
Tudom nem fog tetszeni amit most írok, de ki lehet a hibás ha nem te?
Az az apuka aki nem tudván a kutya reakcióit, laikusként védeni próbálta a gyerekeit?
Én is ezt tettem volna!!!!!
Nem az a gond hogy a kutya, odarohan a labdázó gyerekekhez, hanem hogy nem jön vissza! Amíg a kutya nem engedelmes (lásd Bianka)
nem engdem el, olyan környezetben ahol tudom, hogy nem vagyok biztos abban meg tudom e fogni a kutyámat ha elindul.
szerintem a legfontosabb szabály " mindíg a kutya fejével kell gondolkozni, előre látni a dolgokat"
pl: ha tudom, hogy focipálya van a közelben és ott lehet valamiféle mozgás, akkor már előre behívom a kutyát,és megfogom. Ha üres a pálya úgyis elengedem, egy jó nagy dicsérettel körítve.
Számomra ez tanulságos eset volt, remélem neked is!
Mindenkitől elnézést, akinek nem válaszoltam a küldött sms-ére, de sajnos a szilveszter nem igazán sikeredett olyanra, mint szerettük volna. Itt nem a kedves vendégeinkre gondolok, sajnos történt egy nagyon szomorú dolog itthon az éjszaka.
Ha követed és látod is a fórumot láthatod hogy jelen pillanatban nincsen időm evvel a kérdéssel foglalkozni. Ezt az üzenetet sem én írom csak diktálom. Ha neked ennyi ideig ráért pár napot még igazán tudsz várni.
Örülök, hogy jól vagytok, milyen volt a lakás mire hazamentél? Joplin váltja a fogait, úgyhogy a komplett felső fogsora hiányzik, de még így is mindenkivel azt játsza, hogy egy kis cápa! Van még egy tesó itthon, remélem hamarosan gazdára lel.
Banya!
Rájöttem a titokra Jopival kapcsolatban. Háztartási keksz és labda. Így Én biztos megúszom harapdálás nélkül. Az ünnepek után kezdjük a sétálgatást az utcán. Nálam maradt egy fém edényed még a Fressnapf-os buli után. Visszaadom igérem
Ma voltunk Mc-ben, de csak labrador és mopsz volt menün. A kiszolgáló csajszi azt sem tudta milyen a bullterrier, így azt sem tudta megmondani mikor lesz, azt viszont igen, hogy minden mc-ben más napokon van a játékváltás.
Onyxnak 5 kölyke van sajnos kettőt elveszítettünk . Az arányok 4 lány és 1 fiú Ennek roppantul örülök, mert szukát szeretnék megtartani Tegnap itt volt Grübi, és készített sok-sok fotót! Már én is kiváncsian várom őket.
Ermira!
Borzasztóan mérges vagyok rád, de már mondtam, hogy ez várható reakció egy olyan embertől aki nem ismeri a fajtát! Rosszabbul is járhattatok volna Legközelebb légy figyelmesebb
Sajnos egyik barátunk tegnap végleg elveszítette szeretett bullyját.
A kék zoknimat, és a konyhánkat már ismered, csak pár paraméter rólunk. A párom bullybarát néven ír, nagyritkán, Ő a csendes olvasó tömeget képviseli.
A kutyáink, Gladys, a lánya Onyx, Joplin akinek nagyija Gladys ,és külön vérvonalú Bianka,aki Sony és Manson anyukája.
Van két angol cockerem (de minek ) Sziszi és Kamilla.
A két gyermekünk, aki már elég korán megfertőződtek állat szeretetben: Nikolett és Noémi.
Én mint kutyakozmetikus dolgozok itthon, és vezetem az állateledel boltot, és hát nekem jutott az a megtisztelő feladat, hogy a csöviket befogadjam, a gazdi jelöltek között szorítozzak, és végül a megfelelő jelöltnek megmondhatom, hogy őt választottuk.
Általában nálunk fut össze a kis csapat, mert a kutyák miatt elég szoros az időbeosztásunk.
Szeretek kertészkedni, (amibe sok bullys barátunk besegít a nyáron )imádom a lovakat. Mielőtt Ildikó megjegyzi, hogy kihagytam pár állatkát, van két macsekunk, Cila és Cleo és egy kanárink, akit Nikolett lányom javaslatára Zalán-nak hívunk.
A többi kutya, macska, és egyébb állatkák csak átmeneti vendég nálunk.
Remélem így már nem csak a konyhánkról és borzalmas zoknimról ismersz majd meg .(védelmemre legyen mondva, már éppen lefeküdni készültem, mikor Grübike telefonált, érkezik géppel a zsebében. Ez a szerkó mondjuk az itthoni játszó ruhám. )