"Lehet lovak húzzák majd be a vonatokat vizsgálni."
A feloszlott vándorcirkuszosoktól jó áron megvett sátorba, mert akkor nyilván az épületen is spórolnak (de lehet hogy a lovak is onnan lesznek majd "egyet fizet kettőt kap" alapon )
Legközelebb majd szerdán jutok el a tartiba (akkor alá is írnám azt a cetlit amit tegnap beszéltünk ) akkor újra elolvasom, de nekem akkor is csak a KKI váltókörzete rémlik.
Másrészt, akkor minek van a KFM-nek és az instruktornak szolgálati mobilja, ha szolgálati ügyben nem hívhatom fel őket?
Nem akarok belefolyni ebbe nagyon, de halkan megjegyezném hogy a jelen parancskönyvi rendelkezés az én értelmezésem szerint a KKI váltókörzeti CML-es mozgásokra (és a K-Ny-on a Déliben egyedül fordító mkv.-re) vonatkozik; a fő forgalomra nem igazán (persze, azt én is tudom hogy a CML az üzemszerűtől eltérő üzemmód...) S ez persze csak "kötözködés", de ha a vonalon kapok egy hívót akkor úgyis megérdeklődöm hogy gyógyítható -e vagy tekerjek egyet, ha meg feltűnik hogy netán elhalt a rádióm, max. felhívom a KFM szolgálati mobilt aztán majd azon jelzem az észrevételemet
Szerintem a forgalomból való kiállásra lett "kiterjesztve", én legalábbis berádióztam este mindazt hogy a KKI balról mehetek -e KKI 3-ba, és hogy a KKI 3-ból mennék a jt.-re (mind2 esetben nyilávn volt szabadfény is, de azért rádión megerősítették )
"Adva van egy zárt helyiség, hármas funkcióval:
1 - öltöző
2 - WC
3 - zuhanyzó
(Hogy a két utóbbinak milyen szinten tesz eleget, most ne firtassuk.)"
Az elsőnek se tudnék szintet mondani, ez az első munkahelyem ahol nem jutott -nekem se- öltözőszekrény ; bár azt nem tudom hogy ebből volt -e anno a cégen belül valami "vihar" (vagy netán a majd valamikor egyszer megépülő új KöKi-n belül fogják ezt a problémát is orvosolni? )
Amúgy csak nekem tűnt fel eddig hogy a mozgólépcső alatti WC-t belül kifestették a szürke egy felettébb intelligens árnyalatára; vagy már írtatok róla ?
"Úgy értem, hogy például 21 hibával megbuksz. Vissza lehet-e azonnal nézni miket rontottál el?"
A felsorolásban bármelyikre egy duplaklikk bal egérgombbal... s utána meg az a kép jön be, amit az F.1. kapcsán betettem, ott meg van "elejére ugrás", "előző kérdés", "következő kérdés" gombocskák
Egy rossz kérdést viszont most találtam a programban (most nézem át az F2-t):
A személyszállító vonat üzemképtelen, ha: A. Olyan járműmeghibásodás következik be, amikor a vonat nem szállíthat utasokat.
B.* A vonat önerőből nem képes tovább közlekedni.
C. Ha bármely kocsija fékeződik.
(holott itt nyilván az A lenne a jó, a program szerint mégsem az... )
Azt te csak hiszed, mivel a program nem tudja megjeleníteni a tört értéket (ezt én is beszoptam amikor még S. -nál bent a teremben lefuttattuk - ő mondta...)