a szabályok azért vannak hogy megszeglyék,az egy másik dolog ha lett volna rá bőven időm akkor vissza olvastam volna pár 100 oldalt ! de azt te is belátod inkább kérdez az ember újra és újra.
Szerintem egy picit zavarosan irtál és ezért lusták voltunk reagálni, na a lényeg 2holdra vannak állitva a lavorjaid, a kérdésem a beltérid jó müködik? mert én itt elakadtam, látsz a holdakrol jellet? vagy ott a gondod hogy nem tudod mien frekiket álilts és mien csatikat tudsz majd nézni?
Régeben érzékenyebb volt de akkor is szélsöséges szél eső volt, mostanra ezzek a hibák már nem tapasztalhatok. egyedül a gyári boxnak vannak hibái ami idegesitőek de csak kényelmi szempotbol, de ezzekröl már olvashatál itt bövenn.
Tudtok-e tanácsolni olyan HD boxot aminek van 12v vezérlése s disecq kapcsolonak, iletve amiben lehet Biss kulcsokat irni ( gondolom gyárilag ez a lehetőség nincs nagyon)
Sziaztok arra lennék kiváncsi akinek ien boxa van az megmondaná van-e neki 12voltos fej vezérlése? mert a képeket amiket találtam a neten ott mintha lenne de leirást nem látok rola, mert 2 disecq kapcsolot szeretnék vezérelni és a kettő közt a 12v váltogatna, illetve ahoz hogy Biss kulcsokat tudjak beirni vele gondolom a gyári szoft még nem jó? szoftot kell adni és akkor megy?
alap holdak semmi extra, csak a régi fejen a müanyag védő tető szoszerint ketérepedt, illetve van egy 10éves fejem amivel valamiért nem vagyok kibékülve , igy azt a 2fejet kell cserélnem, csak most el vagyok maradva rendesen mit szabd és mitt nem szabad egyáltalán venni, mert nagyon rosszat nem szaretnék venni.
no problem, én azért csak hobbi szinten valami házi barkács szinten ismerem a témát igy atanitást okitást becsülöm de ha épp nem hibázok azt kikérem magam :)
talán vissza kéne olvasnod hogy mi meik holdrol beszéltünk, ! egy szó nem eset az LMI-röl ! végig az am22-röl volt, most akkor ki kavarja a szezont a fazonal .......................
ez az oldal segithet a fej és tükör megdöntésében, meg amugy is valamire hasznos lehet a jövöben ez az oldal ha még nem ismerted. http://www.satlex.net/hu/azel_calc-params.html?satlo=53.0&;user_satlo=&user_satlo_dir=E&location=47.50%2C19.08&la=47.50&lo=19.08&country_code=hu&diam_w=75&diam_h=80
csak téged, én nézegetem össze vissza reggel ota de sehol nem volt gond.
ez a digi sport nagyon gáz ezzel a formátumal, nagyon gagyi, gyakorlatilag mosti is egy bundesliga mecs megy aminek az alját tetejét levágták és öszenyomták amaradt képet
az általad linkelt oldalon , egy picit lejebb lehet olvasni a Duna hd esélyeiről is . "A Duna Televízió is kiírta a műholdas továbbításra vonatkozó tendert, annak ellenére, hogy az MTV jelezte, az általa bérelt transzponderen van hely a kisebbik közszolgálati tévének is. A Duna inkább félmilliárdot költ, nehogy véletlenül összeolvadjon az MTV-vel. A két közszolgálati televízió csatája legalább félmilliárdba kerül évente.
"
amikor beálitod lletve keresed a müholdat majd probáld a 11160 V5786 3/4 frekin, ez igaz hogy belorus csomag de erősebb a jele, én ezt a holdat 78triax lavoral fogom és 71/62% jelem van a többinél az oroszoknál egy picit gyengébb ott 70/50% , ami még fontos egy picit az antenafejet el kel forgatni !
Nem tudd valaki szerelőtt Észak buda környékén, a 40 fokos antennát átraktam egy másik helyre mert már a fák eltakarták és nem volt vételem, , na már most az új helyen pedig ha sok kábelen van és rakok közé disecq relét akkor megint semmi, na de egy másik tányért is megmozgatam amin 3fej volt (hotbird sirius amos)itt az amos elvétve nem ment, na már csak sirius megy a másik 2holdat elvesztetem, régeben én raktam fel és szépen betudtam lönni, de most már iddegből nem birom, lehet hogy valamelyik kábel roszul földel , de már többször megnéztem.
Itt egyszer azt irták, de csak tipp a discoverynek nagyobb esélye lenne hogy hamarabb lesz, pedig az országban igazándibol csak a hellonal van, mig az NG azért több szolgáltatonál igy több előfizetéje van mégis inkább később, a lényeg nem hamar.