ha van felesleges pc tápod akkor az A meghajtó tápkábelét vágd le ugyanaz a lábkiosztása a dm nek.
Majd vágd le a hdd tápcsatit is a pc tápról.Szint szinel kötsz és kész is mehet a felvétel...
Szerintem meg ti éltek gödörben...A premiert és a d+ ne emlisd egy lapon a digivel ...Ők ezekat a karikat amit a digi használ rom 142 és rom 180 -már rég maguk mögött hagyták -kidobták.elvan maradva a digi ezügyben ..
Igaz ezt is nagra 3 nak nevezik de mégsem ugyan az.
mivel a belinkelt kártyán vagy beltérin "érvényes" tier olvasható igy nem kamu...
De tényleg röhejes a dolog ha belegondolok ,mert ha valaki megvesz mondjuk tőlem valamit attól még nembiztos hogy -ha megis volt elégedve akkor ezen az oldalon dokumentálni akarja esetleg.Vagyis senki nemtart pisztolyt a vevők fejéhez hogy jelemeze az adásvételét .
Ezt csak azért irom mert van jósok 1 terméket eladó ember pozitiv értékeléssel abból még lófaszse szürhető le senkinek..EZT NEM MEGBÁNTÁSBÓL IRTAM.
Mint mondtam anyira nem mélyültem bele,de 2 héten belül megyek ujra ki és veszek egyet és meglátjuk mi a trükk...Az hogy nincs tele a net lehet érthető... a digi mikor megjelent nálunk kb 8 hónap után megvoltak az irott karik -senki nembeszélt róla megvoltak az emuk -mig más csak álmodott meg hitetlenkedet mi páran már néztük -igaz ezek később kerültek ki mondjuk ugy publikba....
Nos voltam megnézni a srácnál az ortont- tényleg müxik minden csomag ill csatorna nálla..Belenézni nemengedett anyit mondott az illető hogy 3000 ft -ért cserélt alaplapot benne az eladó akitől annó vette.röviden enyi ,hogynézet ki stb hadjuk mert dreamboxokal foglalkozok.Ha megtudok valamit irok nektek.
H a valakinek van ideje és kedve nyugodtan kimehet ungvárra a piacra.Legalább látja amit én láttam,nameg tapasztalhatja azt is hogy mivan ha valamiről tul sokat kérdez vagy éppen hitetlenkedik a sokadik megválaszolt kérdés után...Nem kell félni nemesznek meg csak nemszeretik.Hasonló mint amikor a rendőr integet,hogy állj meg akkor mérget vehet mindenki hogy birságnélkül nem indul tovább ez 100%.De ennek ellenére érdemes kimenni olcsóság van
orton 4100c 4800ft átszámitva de az a régebbi verzió.De minden más olcsóbb lényegesen és minőség !!!
Még valami!!!Nem azért irtam az oldalra mert nincs mit csinálnom és unatkozok .Csak mégsem kell kidobálni az emus beltériket ugynézki,Bővebb infót csak akkor tudok adni ha kimentem vásárolni coming soon
Mint irtam müködés közben láttam a vevők tesztelték az adókat rajta sportok stb ...mielőt kérdeznétek -nemkérdezgettem az eladót hogy müxik-nem szeretik az okoskodókat-amit a szem lát és elhisz...ugy vanak ott nem nagyon van kérdezgetés de ugyis fogunk hallani róla-de hogy mi a trükk ??jókérdés..