Képet úgy kell felrakni, hogy a képre, amit megnyitottál a neten, jobb egér gomb tulajdonságok Cím [URL] kijelölni és másol és a hozzászólásodba beilleszteni.
Jobb oldalon az URL/Kép auto.... ki kell legyen pipálva.
Pengőnek is vannak fura dolgai. Alapból bizalmatlan mindenkivel. De az ismerősökhöz odamegy szívesen simiért. Viszont van olyan barátnőm, aki kölyök kora óta ismeri, neki is van kutyája, sőt voltunk együtt többször kirándulni is. De semmi pénzért nem hagyja magát, hogy megérintse. Aztán jön a másik véglet: valaki jön, meglátja, lehajol és már simogatja is, sőt Pengő kéri, hogy folytasd már... Ja és ez nemtől és attól, hogy van-e kutyája teljesen független.
Én biztosan imdánék ennyi pumikát együtt! Tavaszra el kéne jutni megint Somogyfajszra, nagyon jó kis hely. Nyáron csak terveztük, de Balaton lett belőle végül.
Fúúú! nagyon jó kis Kondacsipkedő-hétvégét hoztál össze. Gratulálok! Látom ember, pumi egyaránt jól érezte magát Somogyfajszon.
Mi Balaton-felvidéken jártunk a hétvégén, többek között Sümegen tereltük a lovagi lovakat, ott jártunk lovagi tornát nézni, nagyon élveztem.
Végre rokonlélekre találtam!
Pengő sem "szélálló". Nála is az otthoni ajtó és ablakzörgések csapódások tettek be. Anyukám különböző módszerekkel támasztotta ki az ablakokat, amik rendesen tudnak zörögni, de már leszokott róla. Ha nem vagyok otthon, akkor a fürdőben dekkol szeles időben, ha otthon vagyok, akkor is figyeli az ablakokat, erkélyajtót, de nem húzódik a biztonságos fürdőbe (azon nincsen ablak). Kint pedig egyáltalán nem zavarja, ha süvít a szél. Ez van.
Ha én megpróbálok elkergetni egy kutyát, aki csatlakozik hozzánk, mondjuk egy tüzelő kutya miatt, vagy csak nem fogad szót a gazdinak és én elkezdem feléje "terelgetni" Pengő rögtön hathatós (harapós) segítséget nyújt. Vagyis leszoktam a kutyaterelésről, mert túl lelkes segítőm van.
Örülök, hogy jó tapasztalataid vannak! A súlyára figyeljetek oda a továbbiakban is, a sok mozgás meg hozzátartozik a pumihoz. Tegnap délutn kimentünk az Óbudai szigetre és 5 perc séta után (miután kis és nagy dolgok megvoltak) a kisasszony máris unatkozott, ugrálva, harsogva hívott játszani Akkor még nem tudta, hogy most nem csak sétálni, hanem agilityzni is mentünk a szigetre. A sulinknak most már van mobil akadálya és így tudtunk gyakorolni, vagyis ugráltunk kb.1 órát, ezután elégedetten pihent otthon vacsora után.