létezhet-e olyan hogy az új gázlángos upc kártyát tönkrevágja egy szürke phillips és utána ebben a 6010 beltériben használva nem frissíti a kártyát? van egy második ua. ilyen kártyám dreamben használva és az még egyszer sem volt belerakatva upc-s boxban és frissül normálisan!
Sziasztok.
Elővettem a jó öreg DSX-et, de sajnos csak az óra villog rajta, mivel mé ASTRA-s gyári soft van rajta. Hogyan tudnám rávenni, hogy a THOR-os softot leszedje magának?
Beteszed a kártyát egy mukodo upc belteribe és úgy kérj rá egy resetet. Ezután dsx6010-ben beállitod az alapfrekvenciat. Lekeresed a holdat. Ha nem találja, akkor 220-bol ki, előlapon bal gomb lenyomva tartása mellett áram alá helyezed.
Orion 72 cm ívelt NOHD CRT tv. No apps, no smart hub, majdnem MinDigTV.
Itt a gondom, hogy nem tudom átállítani a mostani frekire (már a pin-en kívül). Ezért nem hiszem, hogy onnan tudnának ebben segíteni. CCcam v. newcam esetleg?
Kaptam egy dsx 6010-es készüléket már jó régen, most pedig egy távot is hozzá. Még az astrán volt az upc, amikor működött. Most szeretném beüzemelni, de az elején kódot kér. Ezt lehet tudni valahonnan, vagy csak a volt tulaj tudhatja? Látszólag a táv egyik gombját sem fogadja el, első karakternek sem. Lehet valamit kezdeni vele, vagy kuka?
Köszi.
Sziasztok!
Szeretném kérdezni, van-e bármilyen lehetőség a következőre:
Adott 2 db Philips DSX 6010 készülék és 1 db hivatalos UPC kártya. Össze lehetne-e pl. soros porton kötni ezeket, hogy 1 kártyával lehessen nézni mindkét készüléket? Van-e olyan alternatív szoftver, amivel valahogy megoldható ez? Az sem gond, ha egy időben csak az egyik mehet, csak a kártyát, ne kelljen áthurcolni a másik készülékbe?
Köszönöm!
Lehetséges a DSXedit programmal olyan beállítást, hogy nem csak diseqc kapcsoló hanem motor? Mert nekem motoros forgatóm van vag,y esetleg a DSX6010-es nem tud motort kezelni?
Sziasztok! Újra elkezdtem foglalkozni ezzel a készülékkel. :-) Ez és a Dbox2 között gondolkodom, de nekem nem létfontosságú a Dbox2 tudása. Nem találtam egyértelmű utalást arra vonatkozólag, hogy a DSX tud-e Diseqc vezérlést fejkapcsoló számára. Nekem mindössze annyi kellene, hogy egy érvényes UPC előfizetés mellett tudjam nézni az Astra FTA csatornáit. Ha szükséges hozzá fw csere azt meg tudom oldani, azt korábban már csináltam. Csak kérdés hogy melyik egyéb fw jó rá, ha a gyári UPC fw-rel nem tudom a tudását kihasználni? Tudtok ebben segíteni? Köszi! Zoli
Hali syrrus!
A tápban kicseréltem a kondikat. Zárlatot nem találtam, szerintem alacsonyak a feszültségek. A gép nem indul. Ezért kértem a rajzot.
Dénes
Van működőképes tápegységem , neked akciósan ócsóért odaadom : 10 azaz tíz forint.